EL TEMPS A BENIDORM ARA

26

21:30 PM

HORA BENIDORM

23ºC

Cel clar

C 0km/h

DIRECCIÓ I VELOCITAT DEL VENT

0%

PROBABILITATS DE PRECIPITACIONS

SELECCIONA UN PORTAL

CIUTADÀ

Informació per viure a la ciutat

COMUNICACIÓ

Prensa, Ràdio i TV

FILM OFFICE

Oficina de rodatges

SMART CITY

Indicadors de la nostra destinació

FONS FEDER

Actuacions cofinançades per la UE

TRIA LES TEUES PREFERÈNCIES

SELECCIONA UNA LLENGUA PER A ESTE ORDINADOR O DISPOSITIU

Current size: 100%

AJUSTA LA GRANDÀRIA DE LLETRA
AJUSTA EL CONTRST DE LLETRA

Ens Gestor DTI

L’Ajuntament de Benidorm conta amb un Ens Gestor des del mes de març de 2016 per a coordinar la implantació del SGDTI, així com assegurar que siga conforme a la norma UNE 178501:2016, i informar al Responsable SGDTI sobre l’acompliment del SGDTI a través de les revisions i les diferents auditories que realitze per a l’acompliment dels objectius, la política i la millora continua del sistema.

Alcalde

Sr. D. Antonio Pérez Pérez
Sr. D. Antonio Pérez Pérez

Responsable DTI

Alcaldía y Turismo

alcaldia@benidorm.org

ENS GESTOR

Carlos Sacanell
Sr. D. Carlos Sacanell
Coordinador Eje de Gobernanza

Área de Turismo

csacanell@benidorm.org
vicente_Mayor_webdef
Sr. D. Vicente Mayor
Eix de Sostenibilitat

Regidoria de Urbanisme

vmayor@benidorm.org
luis_webdef
Sr. D. Luis Manuel García
Eix de Tecnologia

Regidoria de Noves Tecnologies

lgarcia@benidorm.org
pacoDenia_webdef
Sr. D. Francisco Denia
Eix de Sostenibilitat

Regidoria de Participació Ciutadana

fdenia@benidorm.org
Sr. D. Juan Robledo Roque
Sr. D. Juan Robledo Roque
Eje de Accesibilidad

Área Accesibilidad Universal

jrobledo@benidorm.org
MoisesPellicer_webdef
Sr. D. Moises Pellicer
Eix de Sostenibilitat

Regidoria de Medi Ambient

mpellicer@benidorm.org
Sr. D. Fernando Mahiques
Sr. D. Fernando Mahiques
Eje de Sostenibilidad Social

Área Patrimonio Histórico

fmahiques@benidorm.org
S.ª D.ª Maria Victoria Blazquez
S.ª D.ª Maria Victoria Blazquez
Eje de Sostenibilidad Social

Área Patrimonio Histórico

mvblazquez@benidorm.org
Sr. D. Francisco Pérez
Sr. D. Francisco Pérez
Eje de Seguridad

Área Sanidad

fperez@benidorm.org
Sr. D. Francisco Manuel López
Sr. D. Francisco Manuel López
Eix de Sostenibilitat Social

Àrea Seguretat Ciutadana

flopez@benidorm.org
S.ª D.ª Mariola Lillo
S.ª D.ª Mariola Lillo
Eix de Sostenibilitat Social

Àrea Benestar Social

mlillo@benidorm.org
leire_bilbao_webdef
S.ª D.ª Leire Bilbao
Eje de Innovación

Fundació Visit Benidorm

direccion@visitbenidorm.es
celia_webdef
S.ª D.ª Celia Romero
Coordinadora Implantació

Inteligencia Turística

benidormdti@benidorm.org